اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون پذیرش دستیار دوره ۵۰سال ۱۴۰۲

۱۱ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۱:۳۰ کد : ۳۷۲۱۳ اطلاعیه
تعداد بازدید:۴۸۷۴

باسمه تعالی
دانشگاه علوم پزشکی اراک
اداره دستیاری و تحصیلات تکمیلی دانشگاه دانشگاه
اطلاعیه ثبت نام  پذیرفته شدگان  آزمون پذیرش دستیار  دوره 50سال  1402

اطلاعیه شماره 1

یادآوری: مطالعه اطلاعیه های بعدی  این دانشگاه (درصورت نیاز) "که از طریق همین سایت اعلام خواهد شد" ضروری می باشد. 

پذیرفته شده گرامی  ضمن عرض تبریک قبولی در پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی بالینی و آرزوی موفقیت برای شما در خواست می گردد اطلاعیه را با دقت مطالعه فرمایید.
*بر اساس  اطلاعیه  اعلام نتایج آزمون مذکور مندرج در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی :

1-کلیه پذیرفته شدگان در زمان ثبت نام حضوری ملزم به ارائه اصل مستندات ثبت نامی  منطبق با سهمیه پذیرش ،به دانشگاه محل پذیرش می باشند 
2- سپردن اسناد تعهدات خدمات قانونی منطبق با نمونه اسناد موجود در دفتر حقوقی دانشگاه  و متناسب با سهمیه پذیرش و ارائه اصل سند تعهد محضری در زمان ثبت نام حضوری الزامی می باشد و شروع به دوره بدون اسناد تعهد محضری وجاهت قانونی ندارد .
3- بدون ارائه سند تعهد محضری موضوع بند 2 فوق الذکر امکان ثبت نام قطعی از دستیار وجود ندارد.
4- کلیه پذیرفته شدگان سهمیه های مختلف  بایستی قبل از تنظیم سند تعهد محضری با کارشناس حقوقی مجتمع  آقای وروانی فراهانی هماهنگی نمایند و پذیرفته شدگان سهمیه مناطق محروم  موظف به درج شهرستان محل تعهد در متن سند تعهد محضری می باشد یادآوری می گردد شهرستان محل تعهد این دسته از دستیاران در لیست پذیرفته شدگان واصله از مرکز سنجش آموزش پزشکی قید شده است که این لیست از طرف اداره دستیاری دانشگاه به اداره حقوقی دانشگاه ارسال شده است .
4-عدم ثبت نام و عدم تکمیل مراحل ثبت نام در موعد مقرر یا عدم شروع به آموزش در تاریخ اعلامی دانشگاه  به منزله انصراف قطعی پذیرفته شده محسوب می گردد .
5- به اطلاع می رساند برابر بخشنامه های ابلاغی از وزارت متبوع در خصوص  تعهد محضری دستیاران  ،ثبت نام دستیاران در دانشگاه پس از اعلام اسامی از طرف وزارت متبوع صرفابا ارائه اصل سند تعهد محضری به دفتر حقوقی  واقع در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص)  و ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهد محضری وتایید شده با مهر اداره حقوقی به اداره دستیاری دانشگاه امکان پذیرمی باشد ضمنا در خصوص سایر مدارک ثبت نامی دستیاران با توجه به الزام ارائه  این مدارک در زمان ثبت نام حضوری ,معرفی دستیاران به دانشکده جهت شروع به دوره منوط به کامل بودن مدارک ثبت نامی خواهد بود.اضافه می نماید در خصوص دستیارانی که مستخدم ارگانی  می باشند در صورت عدم ارائه موافقت نامه ارگان به صورت ماموریت آموزشی در بدو ثبت نام این دسته از پذیرفته شدگان ملزم به تودیع سند تعهد محضری به نفع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی خواهند بود ودر صورت اخذ موافقت ماموریت آموزشی پس از ثبت نام وشروع به دوره در دانشگاه شخص دستیار ملزم به پیگیری و ارائه مجوز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مبنی بر امکان تبدیل سند تعهد عام نامبرده به خاص خواهد بود در غیر اینصورت سند تعهد محضری ملاک عمل همان سند تعهد محضری عام تودیع شده در بدو ثبت نام خواهد بود و دانشگاه هیچگونه تعهد ومسوولیتی در قبال تبدیل سند تعهد محضری پذیرفته شده نخواهد داشت .ضمنا در خصوص سند تعهد محضری  پذیرفته شدگان آزمون دستیاری با سهمیه مناطق محروم نامبردگان ملزم به تودیع سند تعهد محضری  با رعایت مقررات مربوط به نفع دانشگاه علوم پزشکی یا استان مورد تعهد خواهند بود. نحوه برخورد با پذیرفته شدگان سهمیه مناطق محروم که در استخدام دستگاهی باشند برابر دستور العمل شرکت در آزمون خواهد بود .
درصورت داشتن  هرگونه سؤال درخصوص سند تعهد محضری با دفتر امور حقوقی مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) آقای وروانی فراهانی  به شماره تلفن های  9 -34173502 -086داخلی 132 یا شماره 08633838132تماس حاصل فرمایید. 

نحوه ثبت نام :
در دو مرحله که مرحله اول اینترنتی و مرحله دوم حضوری خواهد بود .

مرحله اول ثبت نام:ثبت نام اینترنتی  به تفکیک رشته به شرح زیر : 
از ساعت 8 صبح تاریخ   19/06/1402 لغایت  ساعت 24 روز  22/6/1402  از طریق لینک زیر:
http://hamava.arakmu.ac.ir/CAS/Account/Login


 تفکیک رشته ها به شرح ذیل:
تاریخ  یکشنبه 19/6/402:        رشته های زنان –کودکان-بیماریهای عفونی و گرمسیری 
تاریخ  دوشنبه 20/6/402:        رشته های جراحی عمومی- رادیولوژی
تاریخ  سه شنبه 21/6/402:      رشته های جراحی مغز واعصاب –ارتوپدی – روانپزشکی
تاریخ چهارشنبه  22/6/402:    رشته های داخلی –بیهوشی-طب اورژانس 

مهم : لازمه تایید ثبت نام و تغییر وضعیت ثبت نام اینترنتی  به قطعی ،تکمیل بودن مدارک ثبت نامی و بارگذاری آن در سامانه وتایید کارشناسان آموزش از طریق سامانه فوق خواهد بود که در این صورت پیام تایید ثبت نام اینترنتی از طریق سامانه به پذیرفته شده ارسال می گردد در صورت وصول پیام مبنی بر نقص مدارک بایستی در بازه زمانی اعلام شده نسبت به رفع نواقص ثبت نام توسط پذیرفته شده اقدام گردد و پیام تایید نهایی ثبت نام را دریافت نماید در غیر اینصورت قبولی نامبرده لغو خواهد شدلذاضروری است پذیرفته شده به صورت مرتب،  سامانه ثبت نام را بازبینی نماید.
ضمنادانشگاه هیچ مساعدتی  مبنی بر ثبت نام از پذیرفته شده با کسری مدارک نخواهد داشت.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی :
-فرمهای ثبت نام از پیوست اطلاعیه دانلود و تکمیل و امضا شود و بارگذاری گردد فرمها به هیچ وجه نباید ناقص باشد .
- بارگذاری عکس 4×3 رنگی و جدید(ضمنا عکس حداقل 8قطعه و فتوکپی مدارک حداقل 4 سری  برای ارائه به سایر واحد های دانشگاه به همراه داشته باشید) .
- بارگذاری تصویر تمام صفحات شناسنامه خود و همسر (درصورت تاهل)
- بارگذاری تصویر دو رو کارت ملی 
- بارگذاری کارت نظام پزشکی(در صورت داشتن). 
- بارگذاری پروانه مطب (در صورت داشتن).
-بارگذاری پروانه موقت پزشکی(در صورت داشتن).
-بارگذاری تصویر کارت پایان نظام وظیفه یا مدرک معافیت .(مخصوص داوطلبین آقا). 
*- خیلی مهم : کلیه پذیرفته شدگان مرد که بایستی در زمان تحصیل در مقطع دستیاری از معافیت تحصیلی استفاده نمایند لازم و ضروری است  از زمان تکمیل و تایید ثبت نام اینترنتی در حوزه معاونت آموزشی  و حداکثر تا تاریخ 1 /7/402 به کارشناس محترم نظام وظیفه خانم پوینده (در آدرس مندرج در ذیل اطلاعیه )مراجعه نمایند و امور مربوط به آن را تکمیل نموده و رسید دریافت کنند و رسید مربوط را به اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه تحویل دهند.
-بارگذاری تصویر اعلام نتیجه قبولی در آزمون دستیاری 
-بارگذاری تصویرپایان طرح نیروی انسانی یا  معافیت از طرح 
"مهم" : کسانی که به هر طریق برابر قانون همچون استعداد های درخشان –استریت – قانون متاهلی و.... بدون داشتن پایان طرح در آزمون شرکت کرده اند بایستی مدرک معتبر ارائه نمایند.
-بارگذاری تصویر گواهی قبولی آزمون بررسی صلاحیت بالینی  برای فارغ التحصیلان از دوره پزشکی عمومی شهریورماه سال 1396 و بعد از آن  الزامی است
-بارگذاری تصویر آخرین مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت تحصیلی و یا دانشنامه تحصیلی یا پروانه دائم پزشکی ) که با آن مدرک در آزمون سال 402 شرکت نموده است.
-بارگذاری تصویر برگه تعیین وضعیت بدهی صندوق رفاه دانشجویان
تذکر: برگه اعلام وضعیت بدهی به صندوق رفاه دانشجویان به لحاظ تاریخ می بایستی از شهریورماه سال 402 به بعد صادر شده باشد. در غیر اینصورت   پذیرفته شده لازم است به کارشناس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی محل تحصیل مراجعه  و یا از طریق سایت صندوق رفاه مدرک مذکور را دریافت و بارگزاری نمایند.
تذکر: پذیرفته شدگانی که بدهی خود را تسویه نموده باشند این برگه با هر تاریخی مورد قبول می باشد.
تذکر: فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد از ارائه مدرک مستثنی هستند.
-بارگذاری تصویر  مدارک لازم مربوط به سهمیه پذیرش .
مهم : پذیرفته شدگان سهمیه مناطق محروم موظف به بارگذاری فرم تکمیل شده مجوز استفاده از سهمیه مناطق محروم می باشند .
- بارگذاری تصویر تاییدیه صادره از دانشگاه محل تحصیل مقطع قبل مبنی بر مجوز شرکت در آزمون  با استفاده از سهمیه استعداد های درخشان
-بارگذاری تصویر تاییدیه استفاده از سهمیه ایثارگران

-بارگذاری تصویر فیش بانکی جهت هزینه صدور کارت دانشجویی به میزان یکصد هزار تومان به شماره حساب 312168238 و شماره شبا440130100000000312168238 و شماره کارت 5894637000134079 به نام معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اراک 
یادآوری مهم :
 -تحصیل در مقطع دستیاری به صورت تمام وقت بوده و هرگونه اشتغال به جز تحصیل ممنوع است ومسئولیت عدم رعایت مقررات مستقیما به عهده پذیرفته شده می باشد.
-مسئولیت صحت مدارک که بارگذاری می گردد مستقیما به عهده پذیرفته شده است و چنانچه در هر زمانی  (در حین ثبت نام ،در طول تحصیل ، یا پس فراغت از تحصیل ) صحت مدارک مورد تایید قرار نگیرد ضمن لغو قبولی یا ابطال مدرک تحصیلی برابر ضوابط مربوط با پذیرفته شده برخورد خواهد شد.
-نظر به تشکیل پرونده الکترونیکی جهت پذیرفته شدگان در دانشگاه، لزومی به ارائه اصل مدارک بارگذاری شده به دانشگاه نمی باشد و کلیه مدارک را نزد خود نگهداری فرمایید. 
- نظر به اهمیت ویژه بیمه مسئولیت حرفه ای از همان زمان ثبت نام در دانشکده پزشکی پیگیر بیمه نامه خود باشید(این بیمه نامه به صورت رایگان توسط دانشکده جهت پذیرفته شدگان صادر می گردد لیکن مسئولیت پیگیری صدور و تمدید در هرسال با پذیرفته شده می باشد.).
- یکی از مدارک مهم پرونده ثبت نامی تاییدیه تحصیلی دوره پزشکی عمومی  که پذیرفته شده با آن مقطع در آزمون شرکت نموده است می باشد  این تاییدیه بعد از انجام ثبت نام اینترنتی و توسط این دانشگاه از محل تحصیل قبلی استعلام می گردد و بایستی دانشگاه محل تحصیل قبلی این تاییدیه را به صورت محرمانه در اسرع وقت به دانشگاه علوم پزشکی اراک ارسال نماید متاسفانه با عنایت به تجارب سال های قبل مبنی بر تاخیر بسیار زیاد دانشگاه محل مقطع قبلی در ارسال این تاییدیه ،شما پذیرفته شده محترم موظف به پیگیری ارسال  تاییدیه تحصیلی می باشید در غیر اینصورت مشمول کسر مدارک ثبت نام خواهید بود و از ادامه آموزش شما بدون هیچ گونه عذری جلوگیری خواهد شد.
-سه سری پرینت ثبت نام اینترنتی و همراه داشتن در زمان ثبت نام در حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه / دانشکده ذیربط /وسایر واحد ها الزامی است.
-شرط صدور ابلاغ آموزشی و پرداخت کمک هزینه تحصیلی  منوط به تکمیل کلیه مدارک و وصول تاییدیه هسته تحقیق و نظر دهی دانشگاه می باشد.

-ثبت نام حضوری :   
تاریخ  : شنبه  26 /6/1402 لغایت چهارشنبه 29  /6/1402 در روز های اداری از ساعت  30/8 لغایت 13 .
یادآوری : ثبت نام در هر دو مرحله و در تاریخهای اعلامی الزامی می باشد و ثبت نام حضوری هر رشته صرفا بر اساس تاریخ خود خواهد بود.
 تاریخ شروع به آموزش :
-شروع به دوره کلیه پذیرفته شدگان تاریخ  1/7/402   خواهد بود.

 یادآوری :  کارگاههای بدو دوره  همزمان با شروع به دوره برگزار خواهد شد وشرکت کلیه پذیرفته شدگان در تمامی کارگاههای آموزشی مقدماتی بدو دوره الزامی می باشد و نیاز به حضور یا عدم نیاز به حضور در سایر برنامه های آموزشی /درمانی و تحقیقاتی گروه همزمان با کارگاهها ،صرفا با نظر دانشکده پزشکی و گروه آموزشی ذیربط خواهد بود
مراحل ثبت نام حضوری :
مرحله اول و مهم : ثبت نام در اداره حقوقی دانشگاه  " با رعایت تذکر خیلی مهم زیر "باهمراه داشتن  اصل سند تعهد محضری و تحویل گرفتن تصویر برابر با اصل وتایید شده با مهر اداره حقوقی دانشگاه سند تعهد محضری و تحویل دادن  به اداره دستیاری دانشگاه در مرحله 4ثبت نام  .
تذکرخیلی مهم:
1-قبل از هرگونه اقدام در خصوص تنظیم سند تعهد محضری با اداره حقوقی این دانشگاه به شرح تلفن مندرج در ذیل تماس حاصل فرمایید و هماهنگ با دفتر حقوقی باشید.
2-به اطلاع می رساند برابر بخشنامه های ابلاغی از وزارت متبوع در خصوص  تعهد محضری دستیاران  ،ثبت نام دستیاران در دانشگاه پس از اعلام اسامی از طرف وزارت متبوع صرفابا ارائه اصل سند تعهد محضری به دفتر حقوقی  واقع در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص)  و ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهد محضری وتایید شده با مهر اداره حقوقی به اداره دستیاری دانشگاه امکان پذیرمی باشد ضمنا در خصوص سایر مدارک ثبت نامی دستیاران با توجه به الزام ارائه  این مدارک در زمان ثبت نام حضوری ,معرفی دستیاران به دانشکده جهت شروع به دوره منوط به کامل بودن مدارک ثبت نامی خواهد بود.اضافه می نماید در خصوص دستیارانی که مستخدم ارگانی  می باشند در صورت عدم ارائه موافقت نامه ارگان به صورت ماموریت آموزشی در بدو ثبت نام این دسته از پذیرفته شدگان ملزم به تودیع سند تعهد محضری به نفع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی خواهند بود ودر صورت اخذ موافقت ماموریت آموزشی پس از ثبت نام وشروع به دوره در دانشگاه شخص دستیار ملزم به پیگیری و ارائه مجوز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مبنی بر امکان تبدیل سند تعهد عام نامبرده به خاص خواهد بود در غیر اینصورت سند تعهد محضری ملاک عمل همان سند تعهد محضری عام تودیع شده در بدو ثبت نام خواهد بود و دانشگاه هیچگونه تعهد ومسوولیتی در قبال تبدیل سند تعهد محضری پذیرفته شده نخواهد داشت .ضمنا در خصوص سند تعهد محضری  پذیرفته شدگان آزمون دستیاری با سهمیه مناطق محروم نامبردگان ملزم به تودیع سند تعهد محضری  با رعایت مقررات مربوط به نفع دانشگاه علوم پزشکی یا استان مورد تعهد خواهند بود..
درصورت داشتن  هرگونه سؤال درخصوص سند تعهد محضری با دفتر امور حقوقی مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) آقای وروانی فراهانی  به شماره تلفن های  9 -34173502 -086 داخلی 132 و یا 08633838132 تماس حاصل فرمایید. 
مرحله دوم : ثبت نام در هسته تحقیق ونظر دهی دانشگاه با همراه داشتن مدارک مورد نیاز پیوست اطلاعیه ، محل ثبت نام :واقع در آدرس ذیل اطلاعیه.
مرحله سوم : ثبت نام در اداره حراست  مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) با همراه داشتن مدارک مورد نیاز پیوست اطلاعیه ، محل ثبت نام : واقع در ادرس ذیل اطلاعیه. 
مرحله چهارم : ثبت نام در اداره آموزش دستیاری و تحصیلات تکمیلی  دانشگاه  با همراه داشتن مدارک مشروحه زیر  واقع در آدرس ذیل اطلاعیه .
1-تصویر برابر با اصل سند تعهد محضری که توسط کارشناس محترم حقوقی در مرحله اول ثبت نام حضوری انجام شده است.
2- رسید هسته تحقیق و نظر دهی – رسید حراست 
مرحله پنجم : 
1-مراجعه به اداره آموزش دانشکده پزشکی با همراه داشتن مدارک مورد نیاز زیر  :مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام دردانشکده ( چهار قطعه عکس ، اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه ،کارت ملی  پذیرفته شده ، تصویر آخرین مدرک تحصیلی  ، پرینت ثبت نام اینترنتی تایید شده و.... )،محل ثبت نام  واقع در آدرس ذیل اطلاعیه .
2- اداره کارگزینی دانشکده پزشکی با به همراه داشتن اصل کارت ملی وشناسنامه دستیار و همسر و یک سری فتوکپی و عکس رنگی 3*4 جدید تمام رخ دوقطعه و کپی از صفحه مشخصات عقدنامه پذیرفته شدگان ( دستیاران متاهل ) ،محل ثبت نام  واقع در آدرس ذیل اطلاعیه
یادآوری : چنانچه دستیاران  دارای ماموریت آموزشی می باشندمراتب برخورداری از این ماموریت را به اداره کارگزینی اعلام نمایند ومدارک مستند لازم را نیز به اداره کارگزینی ارائه دهند.
مرحله ششم : مراجعه به گروه آموزشی در مرکز آموزشی درمانی ذیربط  و ثبت نام در گروه با معرفی نامه اخذ شده در مرحله پنجم ثبت نام بند 1 از اداره آموزش دانشکده پزشکی .
مرحله هفتم: مراجعه به حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و ثبت نام در این معاونت واقع در آدرس ذیل اطلاعیه . پذیرفته شدگان درصورت داشتن هرگونه سؤال درخصوص امور رفاهی منجمله خوابگاه و ... می توانند با معاونت دانشجویی- فرهنگی دانشگاه به شماره تلفن های 34173509 -086 (امور رفاهی) تماس حاصل نمایند. 
تذکر : انجام امور ثبت نام بر اساس مرحله اول تا هفتم به منزله تکمیل فرایند ثبت نام  می باشد و دستیاران پس از آن موظف به شرکت در کارگاه می باشند. تاریخ ،برنامه ، زمان و مکان کارگاهها توسط دانشکده پزشکی اعلام خواهد شد .ضمنا ضروریست پذیرفته شدگان در مرحله ششم انجام ثبت نام که در گروه آموزشی می باشد ریز برنامه آموزشی خود را از آموزش بیمارستان دریافت نمایند.
آدرس و تلفن محل ثبت نام مرحله اول ودوم :
مرحله اول:    با به همراه داشتن اصل سند تعهد محضری اراک -میدان  بسیج –جنب بیمارستان آموزشی درمانی امیر المومنین (ع) –مجتمع آموزشی پیامبر اعظم (ص) بال زرد طبقه سوم –دفتر کارشناس حقوقی آقای وروانی فراهانی شماره تلفن 9-34173502-086 داخلی 132 و یا شماره 08633838132  
–مرحله دوم"– اراک –میدان بسیج –جنب بیمارستان آموزشی درمانی امیر المومنین (ع) –مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم(ص) - ساختمان امام محمد باقر (ع) ( ساختمان جدید کلاسها ) - معاونت آموزشی طبقه سوم - خانم سنجری .

آدرس و تلفن محل ثبت نام مرحله سوم وچهارم وپنجم  وهفتم:
اراک- سردشت- میدان بسیج- جنب بیمارستان آموزشی، درمانی امیرالمؤمنین (علیه السلام) – مجتمع آموزشی پیامبر اعظم (ص)-  
مرحله سوم :ساختمان دانشکده پزشکی بال زرد طبقه سوم اداره حراست دانشکده پزشکی خانم محمدی  با شماره تلفن  08634173502  داخلی 142
مرحله چهارم ساختمان معاونت آموزش دانشگاه0ساختمان امام محمد باقر (ع)- حوزه مدیریت امورآموزشی و تحصیلات تکمیلی- اداره آموزش دستیاری و تحصیلات تکمیلی آقای دکتر علیرضا ابدال تلفن: 08633838620 
مرحله پنجم :الف :ساختمان دانشکده پزشکی بال سبز طبقه دوم آموزش پزشکی ب:ساختمان دانشکده پزشکی بال زرد طبقه دوم کارگزینی دانشکده پزشکی 


آدرس ثبت نام مرحله ششم (گروه آموزشی ):
مرکز آموزشی درمانی ذیربط بنا به رشته قبولی به شرح ذیل :
رشته های جراحی عمومی –جراحی مغز و اعصاب –بیهوشی ومراقبت های ویژه –طب اورژانس –رادیولوژی –ارتوپدی -مرکز آموزشی درمانی ولیعصر شماره تماس :32221041-086
رشته های روانپزشکی –کودکان -بیمارستان امیر کبیر به شماره تلفن : 33135075-086 داخلی 251
رشته بیماریهای داخلی –بیماریها ی عفونی و گرمسیری -مرکز آموزشی درمانی امیر المومنین (ع) شماره تماس : 34173630-086

رشته زنان و زایمان مرکز آموزشی درمانی طالقانی شماره تماس :32780660-086

این  دانشگاه از پذیرش هرگونه در خواست  انتقال معذور می باشد.
در آخر پیشنهاد می شود از اطلاعیه ثبت نام جهت تسهیل ثبت نام پرینت همراه داشته باشید.                              

                                   اداره آموزش دستیاری وتحصیلات تکمیلی دانشگاه   

 

دریافت فرم ثبت نام دستیاری

دریافت فرم تعیین وضعیت دستیاری

مدارک مورد نیاز ثبت نام در دانشکده پزشکی (2)

کلید واژه ها: آزمون دستیاری زنان و زایمان جراحی عمومی جراحی مغز و اعصاب طب اورژانس ارتوپدی


( ۴ )

نظر شما :